پربیننده ها

مارا در فیس بوک دنبال کنید

اشراف محب

محب معین ارشد امنیتی وزارت داخله را معرفی کرد

۲۹ جدی ۱۳۹۸

معین ارشد امنیتی جدید وزارت امور داخله از سوی حمدالله محب مشاور امنیت ملی کشور با حضور سرپرست‌های وزارت دفاع ملی و داخله معرفی شد.
در مراسم معرفی معین ارشد امنیتی داکتر محب از دستاوردها و اصلاحات به میان آمده در بخش‌های مبارزه با فساد، کاهش مصارف، بازپس‌گیری شماری از ولسوالی‌ها از نزد دشمن ستایش نموده گفت این دستاوردها کافی نیست و باید در امر مبارزه با فساد، افراد مسلح غیر مسئول و زورگویی اقدامات لازم صورت گیرد و آن مناطقی که از دشمن تصفیه می‌شود باید همچنان حفظ گردد.
حمدالله محب گفت که پولیس نخست از همه در خدمت مردم باشد و رهبری وزارت امور داخله باید در تطبیق و حاکمیت قانون، مبارزه با جرایم و مواد مخدر و نیز در ارائه خدمات مناسب و بهتر به مردم توجه جدی نماید.
مشاور امنیت ملی از کارکردهای معین پیشین وزارت امور داخله جنرال خوشحال سعادت ستایش کرد در کنار آن به معین جدید ارشد امنیتی کامیابی استدعا نموده گفت که اولویت‌های نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان تامین عدالت، تطبیق قانون و نگهداری مال و جان مردم است و نیاز است تا تمام نهادهای امنیتی در روشنایی این مسئولیت‌ها از سایر موارد و موضوعات دیگر دور نگه‌داشته شود.